| anonim_4396 a întrebat:

LG G2 mini sau Samsung Galaxy Grand Lite Dual Sim? ...ooth-white sau www.altex.ro/smartphone-lg-g2-mini-4-7-8mp-wi-fi-bluetoo th-gold? Care este mai bun si cu bateria mai rezistenta? Daca se poate sa tina mai mult(sa nu se descarce repede) dar sa fie si mai bun

2 răspunsuri:
| Ana00005 a răspuns:

Pai LG-ul are bateria putin mai buna.Nu e o difernta mare intre ele la baterie.Dar LG-ul are 4G si viteza de net e mai mare si mai buna.
Samsung-ul are ecranul mai mare si slotul pentru cardul de memorie e de 64gb, la LG e de 32gb.Memorie interna RAM au amandoua 8gb.
Dupa mine mai bun e LG-ul, e mai performant putin, dar daca vrei un ecran mai bun i-a samsungul. Sper ca te-am ajutat.

| bicuiti a răspuns:

Lg G2 mini este mai bun
http://bit.ly/10BHWRL