| anonim_4396 a întrebat:

M-am lămurit, mă retrag definitiv de pe TPU, pentru cei care nu știu eu sunt Mihail supciuc, mi-am schimbat accountul deoarece mulți făceau haz de mine și râdeau de mine eu nefăcând nimic rău, cum credeți, mai pot rămâne pe acest site după ce mi-am spus numele și să mai stau să mă înjure toți?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu-ti plac mosii eu iti doresc sa n-ajungi la varsta aia. tongue

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu habar nu am cine esti si cine te-a luat la misto.
Daca ramai sau nu pe site, mi-e indiferent.
TPU e o platforma de anonimi, n-ai de ce sa te stresezi cu conflictele de pe aici.

| Frank51 a răspuns:

Și eu am avut tendința de vreo 3 ori anul acesta să mă retrag, însă de fiecare dată am zis că las contul și dacă simt nevoia intru. Așa că uite-mă, intru mai rar dar tot interacționez, îmi place comunitatea chit că are părțile ei negative.

Dacă nu ai reușit să-ți formezi un oarecare statut nu este problemă, toți suntem anonimi și de fapt nimeni nu este așa cum dă impresia. Oamenii care fac mișto de tine de obicei sunt într-o stare mult mai scăzută, mai defavorabilă, și caută pe cineva căruia să-i dea impresia că nu este așa. Chiar și eu mai fac mișto, și recunosc că sunt om patetic în acele momente.

| Antimanele104 a răspuns:

Bine, pa!

| Sorinelz1 a răspuns:

Dar ce s-a întâmplat?

De la ce se trage necazul?

| Wr3nch a răspuns (pentru Sorinelz1):

Pune intrebari pe care multi le considera copilaresti. Gen de ce era vista rau, daca poti instala windows 11 pe pentium 4, etc. Eu cred ca le pune cu buna credinta si chiar nu stie, dar no, multi raspund la misto.

| Sorinelz1 a răspuns (pentru Wr3nch):

E mare dezmăț pe aici.

Adimnii ar trebui sa șteargă întrebările fără rost, în ceva timp site-ul va deveni un nimic. Doar un site cu glume și întrebări fără sens.

Pace

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Bun, rămas bun tuturor!