| WhatheWow a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva, ca la alta categorie vad ca nu sint sanse; va rog! Stie cineva de ce nu se mai poate accesa pagina de TPU de pe smartphone? De ieri nu-mi mai merge; incerc cu mai multe browsere si nici unul nu o deschide. Am reinstalat si OS-ul dar degeaba. Am un Nokia N8.

Răspuns Câştigător
| unul1 a răspuns:

Merge foarte greu si mie pe pc nu te astepta sa-ti mearga pe smartphone laughing

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Smartphone-urile sunt ultra gay.

| WhatheWow explică (pentru Woodenpints91):

Eu prefer smartphone-ul in locul unui laptop sau unei tablete chiar daca sint" ultra gay "!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru WhatheWow):

Prefer un PC bun şi un telefon de oameni. Dinăla cu butoane.

| WhatheWow explică (pentru Woodenpints91):

Da si eu, insa doar atunci cind nu sint in miscare!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru WhatheWow):

Când sunt în mişcare, aleg o carte, muzică sau o conversaţie interesantă dacă am cu cine.