| WhatheWow a întrebat:

Stie cineva de ce nu se mai poate accesa pagina de TPU de pe smartphone? De ieri nu-mi mai merge; incerc cu mai multe browsere si nici unul nu o deschide. Am reinstalat si OS-ul dar degeaba.

Răspuns Câştigător
| ALEX2402 a răspuns:

Nici mie nu mi-o mers ieri(am iphone 4), din cate am văzut era din cauza problemelor la style-ul lor și au oprit pe o perioadă site-ul, dar cred că tb să aștepți ( deja ar trebui să-ți meargă), dacă nu merge chiar nu știu

4 răspunsuri:
| WhatheWow explică:

Tie iti merge acum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru WhatheWow):

Nici mie nu-mi merge de nicio culoare de pe mobil cu Opera Mini. Nici cu browserul telefonului nu merge. Culmea ca unora le merge! Probabil fac modificari, nu stiu...lucreaza la ceva, ori au stricat rau ce au avut de reparat!

| ALEX2402 a răspuns:

Ce smartphone deți?

| WhatheWow explică (pentru ALEX2402):

Nokia N8

| ALEX2402 a răspuns (pentru WhatheWow):

Nici mie nu mi-o mers ieri(am iphone 4), din cate am văzut era din cauza problemelor la style-ul lor și au oprit pe o perioadă site-ul, dar cred că tb să aștepți ( deja ar trebui să-ți meargă), dacă nu merge chiar nu știu