| Alecs95gamer a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste componente de pc daca sunt compatibile intre ele mai important daca sursa se potriveste cu placa de baza in fine... eu vreau sa aflu daca se potrivesc intre ca vreau sa le achizitionez componentele sunt urmatoarele :
- Placa de baza Asus P8H67-M PRO/REV3.0, socket 1155
-Placa video ASUS nVidia GeForce GTX560, 1024MB, GDDR5, 256bit, DVI, mini HDMI, PCI-E
-Procesor Intel® CoreTM i5-2400 SandyBridge, 3100MHz, 6MB, socket 1155, Box
multumesc celor care vor sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Id mess sprintaroiuflorin intra pe mess si te ajut in orice problema!