| Lemnariu_Floryn_1991 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa sparg parolele de securitate de la yahoo meil, am blocat contul pentru ca nu mai retin ce raspunsuri am dat... va multumesc sper sa imi fiti de folos

3 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

Lollaughing cine crezi ca suntem noi Iceman? Tinkode? cei mai bazati hackeri din Romania care erau cautati de toata planeta, din cauza ca a spart servere la greu de la toate marile compani, doar sa dovedeasca ca pot. Florine, nu iti pierde vremea sa incerci sa spargi parola, iti vei irosi vreo 3-4 ani din viata sa inveti bazele informatici, considerati contul pierdut, ce sa sa-ti fac daca nu esti atent ce raspunsuri dai, sau daca nu ti'ai actualizat datele contului. asta e. "ne pare rau ca nu ti'am fost de folos" bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa e pas i la revedere, fa alt cont ca de spart nu vei reusi niciodata sa il spargi.

| Criterion a răspuns:

No way to do that, man! Una e sa treci de un firewall oarecare si alta sa te joci prin serverele Yahoo(ai vrea tu), fara ca ei sa stie. Wasting time.Sorry!