| ღAnaSawakoღ a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog? am nevoie urgent! La windows7 numai arata bara aia de jos normal(arata ca la windows XP)si nici nu ma lasa sa o chimb de unde apare culoare barii si imaginile. Ce sa fac? Ajutati-ma va rog! Urgent!(nu eu l-am schimbat acum am intrat si l-am gasit asa)Funda! REpede!

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Te pot ajuta doar navigand in pc tau! asa nu imi dau seama id:itsoft_2011

| TzP a răspuns:

Vezi daca ai tema setata pe Windows 7 Basic, daca da schimba pe alta tema. Daca nu intra in start si scrie in bara de search Find and fix problems. O sa iti arate acolo mai multe chestii, una dintre ele fiind Find and fix problems with transparency and other visual effects, dai click pe el si astepti sa mearga si la final va trebui sa fie normal. Daca nu da-mi reply la comment.

| maiubestefemeile a răspuns:

Stai calm, la windows 7 poti sa activezi un mod xp(adica tot arata ca xp), vezi daca ai ceva programe noi(adica dai in run si scrii ceva de genu windows xp mod beta)