| anonim_4396 a întrebat:

Mai am 38 mb de internet si nu imi mai merge, intru la : setari/setari telefon/conexiune/puncte de acces/orange internet si acolo imi da
1:nume conexiune (orange internet)
2:purtator de date (date ca pachete)
3:nume punct de acces (nu exista)dati-mi va rog un punct de acces? care stiti ca merge funda va rog, am un nokia 6110 navigator sicand intru pe net imi spune nu se poate realiza conexiunea, verificati setarile de conectare deci imi trebuie un punct de acces, va rooooog funda!

Răspuns Câştigător
| mariussf18 a răspuns:

Nume puncat de acces: internet sau wap iar la nume conexiune sicrie Orange World. Daca nu merge intra si da-mi mai multe detalii.