| AMVeu a întrebat:

Mai cum as putea sa-mi instalez windows XP ca am windows 7 si nu prea imi merge PC-ul?

Răspuns Câştigător
| TraceurAlexx a răspuns:

Faci rost de un CD bootabil cu windows XP, il bagi in DVD-ROM, dai restart la pc, apesi orice tasta cand iti apare "press any key to boot from CD/DVD, stergi partitiile, faci altele noi, C si D, dai install la partitia C, dupa ce se instaleaza o sa se restarteze automat. Il lasi sa se instaleze windosul, iar cand ai ajuns pe desktop dupa ce sa intalat, intrii in My Computer, dai la partitia D si ii dai install prin " Quick NTFS". Dupa care iti instalezi tu ce programe iti trebuiesc si gata.

| AMVeu explică (pentru TraceurAlexx):

Multumesc mult. Am sa incerc.

1 răspuns: