| AmintiriDureroase a întrebat:

Mai stiti telefonul ala de la Vodafone digital pe sine si are tastatura ca la calculator pa culoarea gri.O poza si daca se poate si cat costa o baterie noua din zona botosaniului.

2 răspunsuri:
| SirAndi a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un centru Vodafone, iar ei o sa iti spuna sigur ce model este si o sa iti dea si bateria. Daca doresti sa iti cumperi singur/a, scoate bateria si vezi exact ce model de telefon este, apoi cauta pe Google baterie pentru acel model. O zi buna!