| radumanta98 a întrebat:

Maine plec in vacanta si as avea nevoie de o aplicatie GPS
fara sa trebuiasca conexiune de date pe telefonul mobil(Samsung galaxy y).big grin raspunsul cel mai bun i-a funda!

3 răspunsuri:
| costy20 a răspuns:

Daca gasesti sa descaci harti de undeva. le bagi in telefon. si pe acolo la setari navigator sau harti iti spune de unde sa ia hartile si el e dat pe internet si selectezi din telefon. gta m-am uitat dai asa harti apesi pe obtiuni pe urma straturi si acolo hartile mele. si gta. sper ca te-am ajutat

| 0x11111051 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Doar prin Wi-Fi dar o sa poti, daca nu prin conexiunea de date.

| ByL a răspuns:

Pentru android este o aplicatie. uite asta https://play.google.com/store/apps/details?id=com.route66.maps5&hl=ro