| vlad1398 a întrebat:

Merita HTC Evo 3D? As vrea specificatii de la posesori in principiu, dar daca ati avut ocazia de-al testa v-as ruga sa-mi ziceti cum se comporta

2 răspunsuri:
| King_Iulian_1977 a răspuns:

Cel mai bine treci printr-un magazin care il are, 3d e obositor pentru ochi. trebuie sa il vezi si cum iti sta in mana.

| Girl72 a răspuns:

Merită!
Este foarte bun.
Îl am şi sunt mulţumită.
Părerea mea este că cei de la HTC fac cele mai bune telefoane. Şi ştiu ce vorbesc.
Iar HTC-urile sunt mai bune decât orice Iphone, crede-măwinking.