| sckymosul17 a întrebat:

Mi-a dat cineva un document.xls si trebuie sa scriu ceva in el dar nu stiu cum sa modific. Dau click pe casute si nu pot sa scriu ceva ca nu imi apare. Am Excel Viewer. Dau funda, multumesc

2 răspunsuri:
| manolo a răspuns:

Daca ai doar viewer nu poţi. Ia suita întreagă de office şi atunci vei putea. Baftă!

| Hadden a răspuns:

Se poate edita online, fara sa ai instalat tot office, intri pe: https://sheet.zoho.com/excelviewer Apoi dai Export si descarci noul fisier.