| FakeSmiley a întrebat:

Buna TPU
Sunt total lipsita de idei. Trebuie sa fac un proiect in excel si nu stiu despre ce sa-l fac. Trebuie sa fie ceva de genul nume | prenume | salariu | bonus+salariu | etc...Adica un astfel de proiect dar despre orice altceva, nu conteaza tema. Dar nu stiu ce sa scriu in acele casute. Gen ce as putea afla din datele care le stiu deja. Cum ar fi http://imgur.com/a/t6Rpl ( sper ca acum m-ati inteles la ce ma refer :)) )
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Pai e ca un fluturaș de salariu și completezi cu detaliile despre angajați