| ruxi a întrebat:

Mi-a sters fratele meu un document in Word. il mai pot gasi cumva?

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dacă nu e în Recyle Bin, caută de la SEARCH poate l-a mutat undeva fără să vrea.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Dacă l-a șters de tot (din Recycle Bin sau direct cu SHIFT+DEL) poți folosi programe de recuperare a datelor gen Recuva, altele vezi aici
http://goo.gl/Efiy3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in cosul de gunoi (Recycle Bin), poate nu e sters definitiv.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Daca nu este in cos si nu il gasesti pe nici unde du-te in Start ->All Programs -> Accessories -> System Tools -> Si acolo vezi System Restore si astepti calculatorul se va da inapoi cu data pe care o setezi acolo ca o sa iti apare un calendar si dai cu 3 zile in urma si el sa ve da in urma isi va da restart si apoi trebuie sa gasesti documentul ala.winking Eu asa mai fac cand fratele meu mai sterge cateva dar definitiv.