| WithoutName123456789 a întrebat:

Mi-am luat un laptop de o saptamana.E normal ca hard diskul sa scoata niste sunete? Precizez ca sunetele sunt silentioase.

2 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Teoretic da. asta se intampla cand scrie sau citeste. se blocheaza in windows sau ai,, lag,,? ai intimpinat probleme de astea. daca nu e totul ok asta e diferenta dintre un hdd si ssd. HDD-ul foloseste un disc care este invartit la o anumita viteza peste el este un,, brat,, care citeste-scrie, in fine. deci e ok daca ace-l sunet nu e deranjabil