| pisii18 a întrebat:

Stie cineva daca e normal ca hamsterul meu sa scoata sunete?
Adica sunetele se aud destul de tare e normal? Imi raspunde cineva daca stie pls?

2 răspunsuri:
| Sasha_3991 a răspuns:

Da este normal
eu am un porkusor de guineea si de mik face asa dar hranestel mai mult ca poate de aia face asa. daca l-ai luat acum de curand poate nu s-a obisnuit cu tine! Si eu am avut hamster dar el facea asa ca avea o boala. da-l la veterinarsad!

| dani9354 a răspuns:

Hamsterul scoate sunete doar daca are nevoie de hrana si de schimbarea rumegusului, ai grija sa fie curat la locul unde sta si hrana adecvata lor, precum si blanita lui sa fie curata