| AnemonaP a întrebat:

Mi-am pus ca pagina de pornire Google, unde imi apare pe ce site-uri am intart sau asa?

Răspuns Câştigător
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Ei bine vezi ca pe sus pe undeva iti apare un rand pe care scrie "favorites"si vezi ca iti apare "today" si alte zile

dai pe "today"si iti apare

noroc!

7 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Da asa-i cum spui tu! Si acum traducerea in limba romana...adica ce voiai sa spui, s-au ai pus intrebarea la misto ca cineva sa-si ia o funda!

| darrio2007 a răspuns:

Mai multe lamuriri. Poti avea Google ca pagina de pornire cu mai multe programe.Mozilla,Internet Explorer, Google Chrome.

| onasis1961 a răspuns:

Fii mai explicita ca nu intelegem ce vrei sa ne transmiti?

| Xlove64 a răspuns:

Poi zi si u ce fel de broser ai straight face
Google chrome sau google explorer?

| silviucristi a răspuns:

Uita-te la linkuri sus la bara cea mare

| AnemonaP explică:

Si,cum pot ca niciodata sa nu-mi mai apara unde am intrat?

| Dya_2611 a răspuns:

Ca sa poti vedea pe ce siteuri ai intrat dai la favorites(steluta din stanga sus a ecranului) apoi dai pe history alegi ziua si vei vedea ce siteuri ai utilizat.