| Anca_Radu_1998 a întrebat:

Mi s-a stricat calculatorul. Pot sa recuperez pozele intr-un fel? funda

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu cred.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ne spui si ce s a stricat poate te ajutam. daca s-a stricat hardul mai greu, dar un specialist poate reusi.

daca hardul e intact atunci le poti recupera fara probleme, numai sa nu fie o problema software si sa iti formatezi partitia in care salvezi pozele.

| Sorinutsu a răspuns:

Buna, daca ai 2 partitii pe hard, poti, bagi windows pe c si lasi d-ul cu pozele liber, sau inca o varianta, bagi hard-ul in alt pc, si de acolo recuperezi, sau bagi windows si incerci cu Recuva, posibil va merge, o zi buna

| BDandelion a răspuns:

Le poţi recupera doar dacă le-ai pus pe un hard sau stick.

| kevin5422 a răspuns:

Intr-un fel...iti trebuie un windows foarte bun care sa salveze pozele...succes

| suntserios a răspuns (pentru kevin5422):

Ce raspuns de 2 lei! Ce naiba inseamna "windows bun care sa salveze pozele "?