| anonim_4396 a întrebat:

Mi se schimba greu av-ul. cum il fac sa se schimbe mai repede? fara sa-i intreb pe altii : "Mi s-a schimbat av-ul" si ei nuuu

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu exista nici o metoda sa-l schimbi mai repede. Practic ceilalti percept schimbarea mai greu din cauza mai multor factori printre care memoria cache a diverselor servere ce preiau informatia, cache-ul de pe propriul calculator sau chiar netul lor care are o viteza prea mica. Dar in general serverele yahoo sunt problema.