| ProDark3 a întrebat:

Miam luad headset [casti cu microfon] si boxele din ele merg dar microfonul nu. deci are 2 mufe si le bag pe ambele unde tr.ebu.ie sunt sigur dar cand dau la auro devices zice ca nu este bagata mufa. poate ma puteti ajuta.

2 răspunsuri:
| Andrey_Savu_1995 a răspuns:

La hradset ai o mufa verde si una roz...te uiti in spate la unitate si bagi mufa verde la gaura verde si aia roz la gaura roz.o sa iti mearga

| ProDark3 explică (pentru Andrey_Savu_1995):

Daca vrei iti fac si poza sa vezi ca este una roz si una neagra si aia roz o bag la roz si aia neagra la verde