| Demonull a întrebat:

Neața!
Am o problemuță.Vreau să îmi o poză la profilul de facebook,(chiar mi s-a cășunat mie pe poza aia). Problema este urmatoarea.Ca in orice poziție as pune-o nu iese frate laughingnu se vede complet la profil decat daca dai stric click pe ea.Da stiu trebuie editată dar dacă găsesc pe aici o persoana care se plictiseste si vrea sa imi editeze si mie niste poze, ii dau fundă si orice dorește happyNu dețin programe de editat poze si chiar daca le -as detine nu am rabdarea necesara ..deci un ajutor? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Criistyanna a răspuns:

Poi eu sa te ajut sa iti redimensionez pozawinking

| Demonull explică (pentru Criistyanna):

Accept si ajutorul tau laughing unde ne putem gasi? fb.mess?

| Criistyanna a răspuns (pentru Demonull):

Mess laughing cristianamadalina20

5 răspunsuri:
| FinnAdventureTime a răspuns:

Haida ca te ajut.

| Demonull explică (pentru FinnAdventureTime):

Ne putem gasi pe facebook ori pe messenger?

| FinnAdventureTime a răspuns:

Costelalecu79@yahoo.com