| ScaryBum a întrebat:

Neata lumeee! As vrea sa cer niste sfaturi in legatura cu o placa video, in momentul de fata am la dispozitie 500ron si vreau sa achizitionez cea mai buna placa video pentru gaming. Unitatea mea are urmatoarele caracteristici: Placa de baza msig41m-p26, procesor Intel pentium dual core E5700 3.0GHz, rami 6 gb ddr 3 1333 MHz, HDD 500 GB, Sursa este de 450 w. Funda + vot

Răspuns Câştigător
| Manu_Manuel_1995 a răspuns:

Amd radeon hd R7 260 sau 260x dar s-ar putea sa coste cu vreo 50 de lei mai mult. Daca vrei Nvidia ia-ti un gtx 750

2 răspunsuri:
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Ia-ti Nvidia sunt mai ok http://bit.ly/1xMQKNs nu au asa de multe probleme la soft