| mugurelpetru a întrebat:

Neata TPU, am avut o problema cu setarile (avand w10), ma rog inainte de a rezolva treaba, ma rog aproape totul, cand eram pe wifi pe laptop pur si simplu nu mergea internetul. iar daca mergea, mergea foarte greu. Acum se misca mai bine. dar spre de exemplu cand intru pe lol imi da attempig to reconnect. Ceva idei?
daca va ajuta cu ceva pun si wirelessul meu.
http://www.emag.ro/......DKKRXBBBM/
am incercat si cu reset si firmware

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cauta o versiune mai noua de software pentru placa de retea wi-fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema...incerca sa dai upadate la driverele de la placa de retea, plus cred ca e ceve instabil la w10 ...asteapta pentru noi actulizari! Altceva nu poti face.

| mugurelpetru explică (pentru anonim_4396):

Problema asta o am de vreo 2 luni de zile, deja devine enervant

| anonim_4396 a răspuns (pentru mugurelpetru):

Si eu la fel..asteptam sa se rezolve cu niste update-uri.