| ddutza a întrebat:

Nokia Lumia 520 sau Samsung Galaxi Trend Lite? Voi ce ati alege? + un argument va rog!

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Http://gadgets.ndtv.com/......ia-520-468
totul depinde de gusturi. nu e mare diferenta in ceea ce ofera fiecare din ele. sistemul operativ windows phone e mai rapid decat android, desi sunt unii ce sustin reversul. pe partea cealalta, multi utilizatori se plang de windows phone deoarece in multe cazuri muzica se salveaza in xbox si nu o pot scoate de acolo. in plus pentru android sunt mult mai multe apss. in ceea ce priveste update windows phone primeste actualizarile direct de la fabricant, lucru ce e un avantaj. de aceea, tu alege cel ce iti place mai mult si care crezi ca o sa raspunda bine utilitatii ce o sa-i dai.

| N0xEterniS a răspuns:

Samsung Galaxi Trend Lite ->> http://gadgets.ndtv.com/samsung-galaxy-trend-lite-1077

Nokia Lumia 520 ->> http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_520-5322.php

Uita-te la amandoua si compara specificatiile :)
Eu as alege Nokia Lumia 520 pentru ca nu-mi place androidul, imi place windowsul :D

| Alexandru4 a răspuns:

Trend Lite! Este mult mai usor de folosit, are Android si cred ca este si mai avantajos ca pret!winking Funda?

| 0265341118 a răspuns:

Cred ca Nokia Lumia, este totul prin innternet, este klassnii...este pe windows 8.

| Mihaela_Adriana_1998 a răspuns:

Nokia Lumia...este mai bun ca Samsungul Galaxy Trend Lite....depinde acuma ca Nokia are Windows 8 iar samsungul are android 4.1, Nokia are 8 Gb memorie interna iar samsungul are doar 4, Nokia are 5 mp iar Samsungul are doar 3