| AlexandruShark a întrebat:

Nokia Lumia 610 are Android? Sau ce sistem de operare are?

Funda big grin!

Răspuns Câştigător
| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Nu. Deloc! Nici sa nu te gandesti.

9 răspunsuri:
| NoisyDream a răspuns:

Nokia Lumia 610 ruleaza sistemul Microsoft Windows Phone 7.5 Mango si nu jocurile care le gasesti pe Android nu le gasesti si pe Windows poate doar pe viitor cand va mai evolua Marketplace-ul. Deocamdata sistemul e unul mai nou si inca nu e perfect.

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Nu are android, are windows phone. Nu ti-l recomand nu merge chiar asa de bine, iar daca vrei sa transferi ceva de la un prieten acel prieten trebuie sa aiba acelasi telefon, in cazul in care folosesti cablu de date nu merge decat cu un anumit program. Eu te-am informat. E la alegerea ta daca vrei sa-l cumperi sau nu. tongue
Fundita?

| AlexandruShark explică (pentru AndreeaDiana9999):

Si nu merg jocurile cu android pe el?

| AlexandruShark explică (pentru AndreeaDiana9999):

Bine ca m-am documentat! Mersi Andreea! happy

| AndreeaDiana9999 a răspuns (pentru AlexandruShark):

Nu ai pentru ce. Mersi de fundita:*.

| AndreeaDiana9999 a răspuns (pentru AlexandruShark):

Nu. Deloc! Nici sa nu te gandesti.

| pkpdionut a răspuns:

Windows Phone 7.5 (pe Nokia nu exista Android tongue )

| CBits a răspuns:

Telefonul are instalata cea mai recenta versiune a sistemului de operare mobil dezvoltat de Microsoft: Windows Phone 7.5 Mango

| AlexandruShark explică (pentru CBits):

Si merg jocurile cu android pe el?