| GeorgianaDragus a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune? Cu sistem de operare android sau Windows?
Intre Nokia Lumia 730 si Alliew P7 Xtreme pe care sa il aleg si de ce? (fara sugestii de alte telefoane)
Funda

Răspuns Câştigător
| Exaizo a răspuns:

Nu stiu cum sa iti spun dar. Nu se mai fabrica telefoane Nokia. De ce? De bun ce era windows phone.
Deci alege Android-ul, cel mai popular sistem ofc.

5 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Alege ios-ul mult mai bun ca androidul nu are buguri, nu se blocheaza in meniu. intre sistemu de operare ios si android as alege ios-ul (am folosit ambele) si am ramas la ios happy BAFTA

| AndyOctav a răspuns:

Windows, eu am tot Android dar nu-ti lua prosti de la Allview. Oricum Windows e bun si la calitate si la performanta.

| Niki120 a răspuns:

Ti-as sfatui sa-ti iei Allview P7 xtreme pentru ca windows phone este mai mult pentru oameni de afaceri, acolo nu este nimic interesant. Prietena mea are windows phone si deseori nu poate face nimica deoarece are putine functii.
Insa telefoul Allview are multe functii. Si ecran mai mare. Sper ca te-am ajutat.

| Ina230 a răspuns:

In mod cert, Android.

| Zberk a răspuns:

Allview, clar. Are Android... Pe windows nu găsești atât de multe aplicati. Acest windows Phone e mai mult pentru oameni care nu folosesc aplicati jocuri etc.