| Danut_Popa_1961 a întrebat:

Nu am invatat niciodata sa-mi reinstalez calculatorul,iar acum, persoana care facea acest lucru e plecata o vreme.As putea invata de undeva sa fac acest lucru singur? Multumesc celor dispusi sa-mi raspunda.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa reinstalezi calculatorul sau programul Windows? Ca este mare diferenta.Mergi la un service de calculatoare si ti-l va instala.Contracost,desigur.Chiar este necesar sa faci asta?

| Danut_Popa_1961 explică (pentru darrio2007):

Windows-ul si scos ce nu ma mai intereseaza.Cam cat ar costa procedura, macar aproximativ?

| darrio2007 a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Undeva in Galati (locuiesc in Braila)la Caro mi-a luat 40 de lei de reinstalare Windows.Il avusesem si la reparat.Am schimbat placa de baza la laptop.Dar am intrebat special cat ia pentru reinstalare.Nu stiu cat ti-ar lua in orasul tau.In Braila imi cerea 60 de ron.Depinde de fiecare firma de service.

| Vanqu1sh a răspuns:

Adica sa reinstalezi Windows-ul?