| prajala17 a întrebat:

Nu demult mi-am luat 2gb ram in plus momentat avand 4gb si sunt binentels pe 32 de bit si vreau sa imi intalez windows 8 64 bit si nu imi merge imi da eroare ca nu suporta 64 de bit.Am windows 7 ultimate. Aveti ceva sugestii?

5 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

Iti recomand calduros Windows 8.1
http://view.atdmt.com/......_DLISO_Clk
(Link direct catre el)

| taken a răspuns:

Daca procesorul nu suporta nu ai ce face.

| Alfred0703 a răspuns:

Procesorul tau nu e 32/64 biti ci doar 32 de biti asta insemnand ca iti trebuie un procesor multi core al tau e doar de 32 core.

| 0Andrew0 a răspuns:

Procesorul tau ruleaza doar pe 32 bit. Spune-mi modelul procesorului sa ma asigur.

| prajala17 explică (pentru 0Andrew0):

Ruleaza...am verificat numai ca nu stiu de de imi da eroarea aia.(Intel celeron dual E3400 2.6ghz)