| Bogdanys a întrebat:

Nu ma pot loga pe Yahoo Messenger 11.5...Eroarea zice asa:

"We can't sign you in to yahoo messenger there might be a problem with your internet connection.Make sure your computer is connected to the Internet.Click troubleshoot to begin a series of test to try to diagnose the connection problem.
Am mai cautat si am gasit ca este de la data sau de la ora dar nu este. Un singur ID nu merge, restul merg toate. Va rog sa ma ajutati, funda!

5 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Incearca sa te loghezi cu userul ala pe online, pe webmessenger si vezi ce zice. daca nu merge urmeaza pasii pentru recuperari date si apoi schimba intrebarile, parole si alte date necesare confidentialitatii

| DurexBun a răspuns:

Dezinstaleaza messengerul si instaleaza-l din nouhappy

| PwNZ a răspuns:

Acel id incarca memoria cache prea mult si pica internetul pe portiunea aia. incearca sa te loghezi de pe www.meebo.com

| erasier a răspuns:

Dai disable-enable la placa de retea si conecteaza netul din nou