| Dobitoc a întrebat:

Am o problema cu o eroare la messenger: "We can't sign in to yahoo! messenger
there's might be a problem with you're internet conection. Make sure your computer is connected to internet.Click troubleshoot to begin a series of tests to try diagnose the connection problem "

3 răspunsuri:
| Dobitoc explică:

Nu merge sa ma conectez dupa yahoo, am uitat sa spun ca doar la un singur id da eroarea asta, la alte id-uri nu face asa

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru Dobitoc):

Nu ai intrat de mult pe respectivul id si e dezactivat.conecteazate pe yahoomail, dar vezi ca acolo trebuie sa scrii la id idtau urmat de @yahoo.com

| anonima01 a răspuns:

Pai daca nu iti merge messengerul ai putea sa te conectezi direct de pe Yahoo, sau a-i putea sa te deconectezi de la internet si sa te conectezi inapoi si sa incerci din nou sa intri pe messenger. Sper ca te-am ajutat.