| assama a întrebat:

Nu imi mai merg emoticoanele la mess... nu stiu ce are...sad ce ii pot face?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Atunci intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program' si vezi daca ai alte Smiley's -uri(emoticoane) instalate si anume -> SweetIM! Daca ai dezinstaleaza-le -> Selectezi programul din cadrul lista(in cazul tau SweetIM), si click pe 'Uninstall' (Eliminati) ->da un restart pc si intra pe Yahoo Messenger ->vezi daca iti merg emoticoanele! De fapt trebuie sa-ti mearga acum.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Adica?! Ce iti apare in locul lor? Ai descarcat ceva recent? De cand nu iti mai merg?(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului meu. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

| assama explică (pentru neluL):

Nu imi apare nimic... eu vreau sa fac emoticonul si nu mi-l posteaza. inainte le aveam pe cele mari, dar acum nu mai merg nici alea, nimic

| assama explică (pentru neluL):

Mersi frumos :*:*:*

| neluL a răspuns (pentru assama):

Cu placere ! bye,bye wave

| neluL a răspuns (pentru assama):

Atunci intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program' si vezi daca ai alte Smiley's -uri(emoticoane) instalate si anume -> SweetIM! Daca ai dezinstaleaza-le -> Selectezi programul din cadrul lista(in cazul tau SweetIM), si click pe 'Uninstall' (Eliminati) ->da un restart pc si intra pe Yahoo Messenger ->vezi daca iti merg emoticoanele! De fapt trebuie sa-ti mearga acum.

| Doηηa a răspuns:

Dezinstalează sweetIM, dacă este versiunea 11.5

| Doctoru_7315 a răspuns:

Malwarebytes Anti-Malware, cauta-l pe net, descarca-l instaleaza-l da-i sa caute malware-uri si apoi le elimini. Ar trebui sa iti mearga. Am facut la cineva asa si a mers.