| Dianna_8523 a întrebat:

Nu prea stiu ce internet sa mai folosescstraight face adica am downloadat Google Chrome, il avusesem si mai de mult pentru ca am auzit ca merge ft bine si ca e ft bun...insa e 3a oara cand incerc sa-l downloadez. Cand il pornesc imi zice asa "Whoa! Google Chrome has crashed. Restart now? " Dau sa-l restarteze si imi zice "Google Chrome is unresponsive.Restart now?" si ma tine asa incontinuu. Momentan folosesc Mozilla care imi merge greu, la fel si Exploreru. Iar cu Opera am incercat dar de la un timp e claritatea foarte aiurea... se vad ft neclare toate paginile web.

5 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Urmeaza etapele urmatoare:

1.) Deschizi meniul Start, alegi optiunea Run si inserezi comanda urmatoare pentru a sterge Google Chrome:
CMD /X /C "RMDIR /S /Q "%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google""

2.) Instaleaza ultima versiune dupa acest link:
http://dl.google.com/update2/installers/ChromeSetup.exe

| mihaibrasov a răspuns:

Intrebarea ta e gresita. Internetul e o retea enorma de calculatoare, nu are mai multe versiuni, e unul singur. Tu si eu si toti folosim acelasi Internet. Te referi, din cate vad, la browser. Mozilla Firefox este cel mai bun, dar problema e ca majoritatea site-urilor solicita din ce in ce mai mult calculatoarele (scripturi predefinite, template-uri predefinite ce incarca ram, flash-uri idioate pe post de reclama, si, evident, site-uri tampite in care se intra intr-un script infinit ce iti blocheaza browserul). Ai nevoie de mai mult RAM, indiferent ce browser folosesti.

| Alecsanndraa a răspuns:

Incearca seamonkey thinking
eu folosesc google chrome si merge perfect!

| UnicornulFericit a răspuns:

Buna,
eu folosesc mozila si imi merge bine poate e de vina ceva la PC-ul tau sau vreun virus nu stiu sigur.Eu navigam pe 3 browsere deodata cherome, mozila si explorer si mergeau foarte rau.Incearca sa navigezi numai pe unul si cu timpulcred ca iti va merge mai bine.
Sper ca ti-am fost de folos. Funda pls!

| cyberworldprotection a răspuns:

Internet explorer 8 ai incercat? L-am avut si nu am observat probleme