| Denis2005123 a întrebat:

Nu stiu cat stiti dar Facebook ul a picat la 5. Insa dupa ce s-a rezolvat tatal meu a incercat sa se conecteze la cont. Dar nu merge deoarece cand incerc sa resetez parola de pe browser si introduc codul desi este bun spune ca nu se potriveste. Sa nu mai spun ca nici cod pe numer nu trimite. Singura cale este aprobarea care din pacate nu merge deoarece nimeni nu este pe cont si sa nu mai spun ca aprobarea o incearca de pe telefonul pe care are contul. Stiti care e problema?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Psibil sa nu mearga siteul lor mai asteapta pana maine ca daca au probleme tehnice nu se repara asa repede este nevoie de timp, si degeaba schimbi parole ca zapacesti calculatorul defectiunea nu este de la contul vostru, este de la platforma Facebook.

| Denis2005123 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stiu ce zici dar mama nu a patit asa. Nici macar nu a deconectat o

| RAY a răspuns:

Codul primit pe email sau prin sms

| Violleta2022 a răspuns:

Poate a picat la tine, ca la mine a functionat tot timpul.

| ReddY25 a răspuns:

Ciudat