| ad3linush a întrebat:

Nu stiu ce mi s-a intamplat cu cardul din telefon, mi-am sters tot ce avem pe card, si acum am vrut s imi bag imagini si muzica noua. dar nu ma mai lasa sa intru nici la muzica nici la imagini, nu gasesc in meniul telefonului unde trebuie sa reformatez cardulcrying, nu exista ceva program de genu cu care pot sa imi reformatez cardu, sau sa il repar cu ajutorul cablului de date din comp?

Răspuns Câştigător
| mcvlad a răspuns:

Trebuie formatat... de regula exista optiunea in meniul telefonului...

1 răspuns:
| ad3linush explică:

Apropo am telefon LG-GD510