| betti a întrebat:

Nu stiu pe ce am apasat cind am pornit conexiunea la calculator ca era oprita si la start de unde inchizi scrie shut down si cind apas apare o casuta cu shut down windows cu stenbay,... astea si vreau inapoi cum era inainte nu asa. Stiti cumva cum sa-l deblochez?

1 răspuns:
| TheFuture a răspuns:

Daca ai wind7 vezi sa nu fi dat prea la dreapta si de aia ti'a aparut dac dai mai spre stanga ar trebui sa se inchida direct creca esti mica de varsta probabil de aia big grin