| anonim_4396 a întrebat:

O deviere de apel pentru sony ericsson k810i cum se face?

2 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

In engleza "call divert" si poti pune sa devieze pe alt numar in caz ca nu ai semnal, daca dai ocupat etc.

| RC92 a răspuns:

Intri la Settings, ramura calls, divert calls, voice calls, si api alegi dintre divert always, when busy, not reachable sau no reply una dintre ele (care doresti) apoi scrii numarul pe care vrei sa-l restrictionezi si asta a fost tot. Nu am incercat asa ceva pana acum, dar sper sa functioneze. Eu am W595, dar e acelasi meniu. Sper ca ti-am fost de folos!