| pzh2000 a întrebat:

O intrebare legata de facebook: Incerc sa adaug prieteni in lista, trimit cereri de prietenie la alti utilizatori si totusi nu raspunde nimeni.Nu imi apare ca as avea niciun prieten. De ce se intampla asta? Este posibil sa fi setat eu ceva din greseala sa nu imi poata da accept mie? Va rog explicati-mi!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De ce sa-ti raspunda? Prietenii se castiga in timp, nu se fac la comanda sau la cerere!

| pzh2000 explică (pentru neutrino):

Omule eu ma refer strict tehnologic nu intram in sentimente straight face

| neutrino a răspuns (pentru pzh2000):

Ce inseamna prieten tehnologic?