| AdelinaC a întrebat:

O persoana pe care nu o ai la prieteni pe facebook, poate afla in vreun fel ca ii accesezi pagina destul de des?

Răspuns Câştigător
| Petre_Cristi_1998 a răspuns:

Nu, facebook nu ofera informatii legat de visitele paginii. Orice aplicatie de acest tip este falsa de doi lei gauriti si se foloseste de alte informatii pentru a genera un raspuns

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Petre_Cristi_1998):

Fain asa sa copiezi raspunsul si sa iei funda laughing te felicit

| Petre_Cristi_1998 a răspuns (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Nu am copiat nimic tongue

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Petre_Cristi_1998):

Se vede ca ai gresit intentionat "visitele" laughing esti bun

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici daca ar fi la prieteni nu si ar da seama

| AdelinaC explică:

Initial am vrut sa dau funda primului raspuns, dar nu mi-a aparut iconita cu,, declara raspunsul castigator". La restul aparea

| Krixxus a răspuns:

Nu

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Nu, facebook nu ofera informatii legat de visitele paginii. Orice aplicatie de acest tip este falsa si se foloseste de alte informatii pentru a genera un raspuns.

| Lindoro a răspuns:

Si daca o ai la prieteni nu poate vedea daca i-ai accesat pagina deci nu.

| anaaandr17 a răspuns:

Nu.laughing