| rox_8767 a întrebat:

Oferiti martisoare colegilor? Ce clasa sunteti?

21 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună dimineaţa, Rox. Da, voi oferi martidoare colegelor, şi câte 2 celor 2 bune prietene ale mele ( de fapt, singurele prietene adevărate, dacă stau să mă gândesc ), care mi-au fost mereu alături şi au făcut o multitudine de gesturi frumoase, care pentru mine au contat mult. Sunt clasa a VI - a. O zi bună!

| Ea12345 a răspuns:

Numai fetelor si doamnelo profesoare.(a 8-a).

daniela
| daniela a răspuns:

Nu pentru ca sunt femeie si astepta sa primesc martisoare

| pwp a răspuns:

Niciodata nu mi-a placut aceasta sarbatoare!
sunt a 8-a, nu as vrea sa dau, nu ca n-as avea bani, dar mi se pare stupid!

bye-bye

| adi4ever a răspuns:

Nu, ca e crizalaughing si sunt clasa a 7a

| Farcas a răspuns:

Eu sunt a 11.Am sa le dau doar unor colege cu care ma inteleg mai bine, ca restul sunt cam naspa colegi mei si nu merita.

| BuLLetBtwin a răspuns:

Eu ofer martisoare colegelorhee hee si sunt clasa a 6-a

| arysa a răspuns:

Le dau doar prietenilor din clasa(sunt a 11-a)

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da le ofer colegelor mele. le-asi oferii si la baieti ca am auzit multe persoana care isi dau martisoare reciproc, dar eu am niste baieti in clasa de tot rasu, ma refer ca sunt niste nesimtiti.cls a8a.

| Tourniquet a răspuns:

Eu ofer doar la 4-5 fete, restul sunt doar FITOASE cu gandu',, ye am primit martisor de la cel mai tare baiat din clasa " nu le suport. rolling eyes. eu dau la 4-5 prietene :X la baieti cred ca ii dau doar baiatului pe care-l plachee hee love struck

| simona_6231 a răspuns:

Sunt a 11...si ne-am gandit ca toti din clasa sa facem niste biletele cu numele colegilor...si aceluia care de ex e pica numele meu imi face cadou si eu altuia sau tot aluia care imi cumpara si tot asahee hee

| Laura_2393 a răspuns:

Am 2 colege care nu au auzit de inventia asta asa ca nu le dau nici eu:-p Pe 1 martie am ore doar cu profesori, nu am profesoare. Asa ca am sa ofer un singur martisor, tantei Maria, femeia de servicibig grin

| Rocsy a răspuns:

Sunt a 6 a`blushing. Si dau la toate fetele pentru ca nu suntem multe si ma inteleg cu ele... Aaa o singura fata n-o suport! Da ii dau si ei sa nu se simta prost. rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sinceram de gand sa ofer dar numai unora.decare sunt mai apropiata. sunt in clasa a-VI-a dar nu dau la baieti sau ceva e genu. dau la fetele care-mi sunt apropiate nu la alea care nici salut nu le spun! Rox u dai? In ce clasa esti?love struckfunditsa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da le ofer dar numai fetelor si sunt in clasa a 7-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mi se pare o tampenie schimbul de martisoare, plus ca exista posibilitatea cumpararii martisoarele de la acelasi magazin, exact acelasi model.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le dau colegelor mele sunt a4-a

| Alice_6278 a răspuns:

Buna desigur ca le ofer la toti kolegii martzishoare.sunt clasa a7. iar tu?

| Cool Girl:X a răspuns:

Sunt fata: si fetele nu ofera martzisoare baietzilor in schimb le ofer prietenelor si sunt a 11-a:X

| zzralucazz a răspuns:

Sant a 6 a si da ofer martisoare

| chiftelutza a răspuns:

Da la cei care imi dau la prietenii mai apropiati din clasa
a 8a ca sa avem amintire asa de sfarsit