| Sketch2 a întrebat:

Ok guys, cand am instalat sa instalez driverele (de pe site-ul oficial le-am downloadat) pentru o tableta grafica Wacom Bamboo Pad... Em... Nu au mers. So. Ce ar trebui sa fac? Funda.winking

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu ai stiut tu cum sa le instalezi probabil. N-are cum sa nu se instaleze. ti-a dat vreo eroare ceva la instalare ceva?

| Sketch2 explică (pentru itsoft):

Pai... nu stiu exact cum scria, dar imi cerea sa dau restart la pc, dupa ce am dat restart la pc mi-a zis:,, Tablet drivers is not working" si ceva eroare... Eh.

| itsoft a răspuns (pentru Sketch2):

Da drivaru respectiv nu sa instalat bine stergel si refal din nou. Ceva ii sterge din instalarea lui antiv ceva