| Nixs a întrebat:

Okay,deci am revenit cu o problema.
Trec direct la subiect.
Acum doua zile, nu stiu ce m-o apucat pe mine sa imi sterg istoricul.Am sters istoricul cu tot cu parolele salvate de facebook,wattpad etc,bineinteles.Dar acum imi dau seama ca am facut o greseala imensa, pentru ca unele parole le-am uitat.Ideea e ca joc sweet flirt de un an cred, si de cand m-am inregistrat jocul m-a conectat de fiecare data direct.Si in timpul asta am uitat si id-ul,dar si parola.
Acum, vine intrebarea.Stiti vreo modalitate de a imi recupera contul? Ma gandesc ca (,) contul e salvat undeva...Nu stiu, trebuie sa existe ceva...Presupun.
Am avut cateva zeci de conturi sweet flirt si acum l-am uitat pe-ala.
(Ahm,nu stiu daca va ajuta cu ceva,dar contul era inregistrat pe Opera, si de-acolo am sters istoricul.)
Raspunsul cel mai bun primeste funda...

2 răspunsuri:
| SpikeSpigel a răspuns:

Pai. presupun ca toate conturile sunt facute pe un email, acelasi, nu? Simplu, in pagina de register sau pe site ( n-am jucat jocul si nu stiu daca este in browser sau nu.) la logare iti apare o optiune "Recover my password" sau "I forgot my password", ceva de genu, dai pe el si acolo pui ce-ti cere. poate numele de la cont, email-ul, etc. Sper ca te-am ajutat! happy

| Børgø a răspuns:

Poate ai vreun back-up de mai de mult, cine stie. Dar daca n-ai imi pare rau, nu mai ti le recuperezi.
Funda? :3