| OvyBluRay a întrebat:

Pentru cunoscatori si posesori de telefoane Nokia vreau sa stiu care se aude mai tare si care este cel mai performant vreau sa stiu daca concureaza cu Nokia n73 la difuzoare daca se aude tare, si telefoanele sunt, Nokia n85 - Nokia n86 si Nokia n96 vreau un raspuns cat mai repede mersi.

4 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

Pentru ce vrei tu, cumpara-ti un Nokia N 900.
Pe mine m-a costat acum 2 ani, 2.200 ron, insa acum banuiesc ca e mult mai ieftin, doar ca sunt foarte rare, insa nu se compara cu niciunul din modelele amintite de tine.
E stereo (doua difuzoare), poti face download ca la Ipod si ii instalezi un amplificator daca doresti sa dai discoteca, big grin si mai are o facilitate radio draguta: iti deschizi combina, schimbi frecventa radioului intr-o zona in care nu emite niciun post, iti duci telefonul pe ACEEA frecventa...si asculti la boxele combinei tale, muzica pe care o ai in telefon. Nice, nu? big grin
La sunet nu cred ca bate nimic un N 900. happy

| OvyBluRay explică (pentru Darkmagic):

Inteleg si se aude mai tare ca de ex. Nokia 6234 sau Nokia n73?

| Darkmagic a răspuns (pentru OvyBluRay):

Parerea mea este ca Da, se aude mai tare. Mie imi place de fapt, pentru spatiul de stocare mai mult decat generos, (46 G), asa ca ma uit la filme si ascult muzica pana imi uit de mine. laughing
E doar o parere subiectiva, pentru ca sunt detinatorul unui N900, tu poti insa cauta pe internet prezentari ale acestor modele si hotarasti singur.
Un telefon "BUN" nu este intotdeauna un telefon care se aude "tare".
O prietena cu care patinez prin parc, isi iubeste telefonul pentru vibratiile lui... happy
Iti doresc succes in a alege ce crezi ca e mai bun pentru tine. happy

| fazu a răspuns:

N86 :* se aude clar. si frumos.