| VvladCobianu a întrebat:

Pentru fanii de jocuri mmorpg, am jucat metin 2 ro dar la lv 25 m-am plictisit de el pentru ca trece mult timp pana cresti, apoi am jucat dragonica la fel ca la metin 2 m-am plictisit. Vreau si eu un joc in romana mmorpg evident in care mereu sa se intample ceva nou si distractiv. Dau funda.

7 răspunsuri:
| Tud0r a răspuns:

Incearca tot metin 2 dinamik privat arme legendare la magazis si cresti imd 70
Dar poti incerca si 4story dar crsti foarte greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ikariam / triburile / the west... big grinbig grinbig grin... sper ca te-am ajutat cu ceva
ikariam ii fain sa il joci pana la lvl 20... dar devine ffffffffff plictisitor
the - west mai merge
triburile iti ia muuuuuuuuuuuuuuuuult timp...
deci... incearca the - west... (cred ca este innogame)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa. incearca metin2Fun... GX etc bft

| Ehe12 a răspuns:

Frate, in romana nu-i prea cine stie ce, daca vrei joc mmorpg incearca : nostale, wow, drago net, tera.

| CrzyBoy a răspuns:

Incearca tot metin 2 cum ar fi:
metin 2 steel, metin 2 epical, metin 2 united, metin 2 rospeed, metin 2 light

| dragonicaro a răspuns:

Toti de aici bagati asta id daca vrei sa jucati dragonica private server exp10x dar ii mult in dragonica nu ca in metin2 ca trebuie sa fie 2000x exp si bani ii 5x parca bagati id ru8en_dinamovistu fastt

| dragonicaro a răspuns:

Bagatimi id rpede ru8en_dinamovistu daca va place dragonica private server