| PinkPanther a întrebat:

Vreau niste jocuri mmorpg care sa mearga pe win 7, pana acum am jucat 9 dragons, desi imi place m-am cam plictisit de el si as vrea sa incerc ceva nou

Răspuns Câştigător
| CIZu a răspuns:

Am jucat sute de mmorpg si le-am luat de aici http://mmohuts.com/games/fantasy sunt mmorpg fantasty ca 9dragons sunt prea tari acum joc faxion sunt inger este misto sper sa iti placa funda plzz

2 răspunsuri:
| PinkPanther explică:

Stiu siteul, dar eu vreau ceva recomandari de la cineva care a jucat sau joaca ceva semanator 9 dragons