| GEORGEL2012 a întrebat:

Pentru instalare windows 10 este nevoie de dvd?
daca am windows 7 si jos apare aia cu 10

2 răspunsuri:
| sunshine28 a răspuns:

Salut.

Windows 10 se va lansa in mod oficial in perioada august-septembrie 2015.

Daca tu detii windows 7, 8 sau 8.1 legal poti sa faci upgrade gratuit la windows 10 FARA DVD SAU USB. Pur si simplu el se va instala direct din sistemul de operare.
Momentan windows 10 este in versiunea technical preview, versiune pe care o poti testa dar sa stii ca poate avea bug-uri si alte probleme pentru ca nu este in versiune finala.

| Fanntasticstyle a răspuns:

Nu pentru ca Windows 10 este pentru testare si este fara dvd si gratuit, funda? big grin