| mynel99 a întrebat:

Philips s388 sau Gsmart Roma R2 plus?
Roma-ul R2 plus are diferenta fata de Philips un android de 4.4 si 8 GB RAM, dar problema e ca are 4 inch,Philips 4, 5 si ca desing prefer Philips-ul, vou ce ziceti?

1 răspuns:
| BezeaToxica a răspuns:

Nu exista telefon cu 8 GB RAM!
Dupa parerea mea mai bine cumperi Philips-ul.
La fel ca tine nu pot alege intre Philips s388 sau Lenovo A328.

Gandeste-te asa, specificatiile sunt aproape la fel, doar androidul si ecranul difera. Eu as alege Philips pentru ca cu un Procesor Quad core si ecranul ceva mai mare, tot ce o sa faci o sa fie super Ok.