| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa imi dea si mie link-ul de download de la iso-ul de Windows 7 Ultimate 64xbits? Trial-ul de 30 de zile fara versiuni ilegale/piratate/deja activate.
Multumesc pentru atentia acordata! O zi buna in continuare!

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Nu dureaza mult linkul
http://link.programecalculator.ro/2q

3 răspunsuri:
| ChrystianSandu a răspuns:

Tu ce crezi? Că pune cineva pe internet un link de la windows fără să facă o modificare in el. Pentru Windows-ul original te duci pe site la MicroSoft sau la un magazin si il cumperi.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru ChrystianSandu):

laughinguite ca l-am pus eu si la Microsoft nu mai gasesti de dawlodat windows 7 doar 8, 1