| anonim_4396 a întrebat:

Poate pare stangace intrebarea asta, dar va rog din tot sufletul sa ma ajutati. Se poate creea un hotspot wireless pe un laptop care este conectat la internet printr-un modem de la Orange?

Răspuns Câştigător
| TommyVercetti a răspuns:

Din pacate nu se poate! Trebuie sa-l conectezi la un modem de calculator ca sa-ti mearga si tie internetul prin wireless.

| anonim_4396 explică (pentru TommyVercetti):

Te rog frumos raspunde-mi la intrebarea pe care am pus-o, pentru ca iata ca nu sunt atat de stupid cum crezi ca sunt si ca mi-am facut si eu o retea wireless la mine acasa, si stiu cum se face. Exista un program care sa creeze un hotspot wireless pe laptop FARA ajutorul unui router wireless? Iti dau funda daca raspunzi la asta, concret, cu DA sau NU, iar daca DA da-mi te rog frumos si n link de unde pot sa descarc si eu programul respectiv

1 răspuns: