| ndjfmkf a întrebat:

Pot ca o poza care o am pe facebook in alt album sa o pun ca poza de profil si sa am tot atatea like-uri?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Poți pune orice poză existentă în albumele tale fără a-ți diminua nr. de like-uri, sau poți încărca o alta pe care o ai în pc-ul tău.Cum schimbi o poză de profil, foarte simplu.Mergi cu mouse-ul pe actuala poză de profil și vei vedea "editează poza de profil"dai click pe acest editează și vei avea mai multe opțiuni, mergi pe prima"alege dintre fotografii"cauți fotografia faci schimbarea, salvezi și asta-i tot.

| ndjfmkf explică (pentru faramatania):

Multumesc si te aleg pe tine raspuns castigator deoarece stiu ca asa trebuie doar ca la mine nu merge

| faramatania a răspuns (pentru ndjfmkf):

Pentru puțin! Îți mulțumec și eu.

7 răspunsuri:
| byutsaa a răspuns:

Normalbig grin iti raman aceleasi like-uri si comentariibig grin

| ndjfmkf explică (pentru byutsaa):

Pai cum fac asta?

| byutsaa a răspuns (pentru ndjfmkf):

Dai la poza, optiuni-seteaza poza de profil, ceva de genulhappy

| ndjfmkf explică (pentru byutsaa):

Asta stiu si eu da ma refer cand o pun ca foto de profil nu mai am like-urile alea si comm etc

| leonardi99 a răspuns:

Da poti nu o sa ati scada nici un like si nici un coment o sa-ti apara cand dai clic pe poza.